- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearSklep Garbstore przedstawia swoje kolekcje na tegoroczną wiosnę i lato

Sklep Garbstore przedstawia swoje kolekcje na tegoroczną wiosnę i lato

Po kilku tygodniach przerwy powracamy do jednego z ciekawszych sklepów na rynku, mianowicie Garbstore. Wszystko to przy okazji prezentacji ich lookbooku z kolekcją na wiosnę i lato bieżącego roku, który przedstawia nowości ich trzech marek własnych.

Mamy tu na myśli tytułowe Garbstore, a także skupione na dzianinach i swetrach The English Difference oraz Drop Out Sports poruszające się po okolicach starej uczelnianej estetyki.

Na studyjnych fotografiach, które dołączamy pod tym tekstem zobaczycie wielowarstwowe stylizacje, które w swobodny sposób łączą nowości każdej z wyżej wymienionych marek. Pośród zaprezentowanych nowości znajdziemy luźno skrojone materiałowe spodnie, do których dobrano rozmaite longsleeve’y, koszulki oraz bluzy. W kilku przypadkach dołożono koszule, swetry i kardigany. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o prostej i uniwersalnej lekkiej odzieży wierzchniej, która obejmuje propozycje od kurtek po płaszcze. Projektanci przy swoich świeżych pozycjach poruszali się po palecie barw obejmującej odcienie beżu, zgniłej zieleni oraz granatu i czerni, a całość dopełnili kolorowymi wzorami w paski.

Po zapoznaniu się z dołączoną galerią zdjęć z nowościami od Garbstore udajcie się do ich sklepu online po coś dla siebie.

lookbook Garbstore ss21 1 lookbook Garbstore ss21 2 lookbook Garbstore ss21 3 lookbook Garbstore ss21 4 lookbook Garbstore ss21 5 lookbook Garbstore ss21 6 lookbook Garbstore ss21 7 lookbook Garbstore ss21 8 lookbook Garbstore ss21 9 lookbook Garbstore ss21 10 lookbook Garbstore ss21 11 lookbook Garbstore ss21 12 lookbook Garbstore ss21 13 lookbook Garbstore ss21 14 lookbook Garbstore ss21 15 lookbook Garbstore ss21 16 lookbook Garbstore ss21 17 lookbook Garbstore ss21 18 lookbook Garbstore ss21 19 lookbook Garbstore ss21 20 lookbook Garbstore ss21 21 lookbook Garbstore ss21 22

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: