- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Garbstore łączy siły z Private White V.C. i wspólnie wydają przeciwdeszczową odzież

Londyński butik Garbstore nawiązał współpracę z tradycyjną marką Private White V.C., a owcem tej wymiany doświadczeń jest wysokiej klasy mini kolekcja z przeciwdeszczową odzieżą.

Jak sami zapewne wiecie, pogoda na wyspach nie należy do najprzyjemniejszych, a deszcze występują na porządku dziennym. W odpowiedzi na taką sytuację obie wspomniane wyżej zespoły zasiadły przy jednym stole projektowym.

Połączeni pasją do militarnego designu i odzieży roboczej w stylu vintage, duet stworzył kolekcję odzieży przeciwdeszczowej stworzoną na długie lata, która zapewnia idealną równowagę między klasycznymi krojami a nowoczesną funkcjonalnością.

Na sklepowych półkach pojawiły się torby codziennego użytku i czapka bucket hat, ale najważniejszym elementem jest oczywiście męski przeciwdeszczowy płaszcz. Ma w pełni uszczelnione szwy, z naciskiem na ramiona, aby zachować jego kształt i wytrzymałość. Co ciekawe, w płaszczu znajdziemy również ukrytą kieszeń na parasol na plecach, zapewniającą szybki dostęp, gdy nadejdzie ulewa.

Prezentowane nowości znajdziecie w internetowym sklepie Garbstore oraz na stronie marki Private White V.C.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: