Poranek zaczynamy od debiutant a dokładnie od marki Golde, która promuje swoją najnowszą kolekcję, przeznaczoną na wiosnę i lato tego roku. Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć. Warto również dodać, że cały projekt funkcjonuje pod nazwą Lights Out.

Natomiast skupiając się już na samym asortymencie to w oczy przede wszystkim rzuca się ciekawa kurtka, utrzymana w stylu kangurki. Raczej przypadnie ona większości do gustu. Wyposażono ją w materiał odblaskowy 3M a także popularny motyw graficzny, nawiązujący do białych kropek. Do tego dochodzą jeszcze czapki, które możemy podzielić na Snapbacki oraz Buckety.

Zapraszamy do sprawdzenia poniższych zdjęć!

golde-springsummer-15-collection-lookbook-2-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-3-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-4-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-5-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-6-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-7-compressor golde-springsummer-15-collection-lookbook-8-compressor

Reklama
air jordan