- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Goldwin przedstawia trzy różne kolekcje na tegoroczną jesień i zimę

Goldwin, marka z Kraju Wschodzącego Słońca, wypuszcza trzy serie swoich produktów na sezon jesienno zimowy. Poniżej zobaczycie nowości z linii Outdoor, a także Athletic oraz Lifestyle. Złożone razem tworzą kolekcję zatytułowaną „The Rationality of Layering”.

Zacznijmy od podstawowej linii – Outdoor (niebieskie tło). Pozwala ona ludziom wygodnie i spokojnie radzić sobie z różnymi środowiskami naturalnymi. Nowości skąpano w odcieniach sosnowej zieleni, ceglastej czerwieni, przydymionego błękitu, śnieżnej bieli, srebra i granatu.

Seria Athletic (tło w kolorze zielonym), jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona dla sportowców i biegaczy, którzy często walczą z warunkami atmosferycznymi. Linia prezentuje techniczne możliwości marki.

Z kolei seria Lifestyle (na pomarańczowym tle) ma na celu wykorzystanie technologii opracowanej przez japońską markę w dziedzinie sportów outdoorowych do życia w mieście i podróżowania w celu osiągnięcia bardziej komfortowego życia codziennego. Wspomniana linia skupia się na połączeniu prostych i ponadczasowych projektów do noszenia na co dzień. Kolekcja lifestylowa charakteryzuje się cieplejszą paletą kolorów z odcieniami masła orzechowego, pszenicznego brązu, czerni i srebra.

Niezależnie od tego, w jaką sekcję chcesz się zagłębić, z Goldwin jedno jest pewne: otrzymasz produkt stworzony przez najlepszych.

Tematem sezonu jest hasło „Layer! Layer! Layer!”. Nakładanie warstw zapewnia wydajność, dzięki czemu poradzimy sobie w różnych sytuacjach. Do tego dochodzi stylowe dopasowanie kolorów i estetykę stylizacji.

Sprawdź powyższe galerie, aby zapoznać się dokładnie z ofertą. Wybrane elementy z kolekcji Goldwin są już dostępne online, a kolejne zostaną wydane w nadchodzących miesiącach.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: