- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLekko spóźniony GOLF WANG prezentuje swoją zimową kolekcję

Lekko spóźniony GOLF WANG prezentuje swoją zimową kolekcję

Kilka tygodni temu Golf Wang, brand za którym stoi Tyler, The Creator, zaprezentował krótkie video, w którym wziął udział między innymi A$AP Rocky. Dotyczył on ich świeżej zimowej kolekcji, a dziś dodatkowo mamy dla Was zestaw fotografii, żebyście mogli się zapoznać z nowościami ciut lepiej.

Na zdjęciach wykonanych w tym samym studio co przy kolekcji jesiennej widzimy pozycje, które przydadzą się nam na najbliższe tygodnie. Przed szereg wysuwa się kurtka pokryta w całości w kolorowym kwiecistym nadruku i to w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Motyw ten pojawia się jeszcze na kilku innych pozycjach. Obok niej znajdziemy kilka lekkich kurtek i płaszczy. W ramach kolekcji pojawi się sporo swetrów, golfów oraz kardiganów, spora część z nich w kilku wariantach kolorystycznych. Oczywiście nie braknie bluz z kapturem czy t-shirtów z grafikami na przodzie. Mocna będzie również oferta spodni i to w różnych krojach oraz kolorach. Na koniec dodamy jeszcze, że można będzie kupić czapki, skarpety oraz akcesoria. Całość porusza się po niemalże całej palecie barw, ale z dużym naciskiem na pastele.

A gdzie kupić ciuchy Golf Wang? Najlepiej udać się do źródła, czyli do ich sklepu online, gdzie opisywane tu nowości pojawiły się w całej okazałości.

Lookbook Golf Wang Zima 19 1 Lookbook Golf Wang Zima 19 2 Lookbook Golf Wang Zima 19 3 Lookbook Golf Wang Zima 19 4 Lookbook Golf Wang Zima 19 5 Lookbook Golf Wang Zima 19 6 Lookbook Golf Wang Zima 19 7 Lookbook Golf Wang Zima 19 8 Lookbook Golf Wang Zima 19 9 Lookbook Golf Wang Zima 19 10 Lookbook Golf Wang Zima 19 11 Lookbook Golf Wang Zima 19 12 Lookbook Golf Wang Zima 19 13 Lookbook Golf Wang Zima 19 14 Lookbook Golf Wang Zima 19 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: