- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Grind London „Haves Of The Have Nots” (Wiosna / Lato 2017)

Lookbook Grind London „Haves Of The Have Nots” (Wiosna / Lato 2017)

Wprawdzie streetwearowy brand Grind London zaprezentował już wiosenno letnie nowości w lookbooku Euro Trash, który oczywiście prezentowaliśmy, ale to nie oznacza, że na tym poprzestali. Ten wpis posłuży nam by zaprezentować Tobie kolejną porcję nowości.

Na ekranach widzicie zatem zestaw fotografii tworzących katalog zatytułowany Haves Of The Have Nots. Pierwsze co się rzuca w oczy, oczywiście oprócz samej odzieży, to tło i miejscówka sesji zdjęciowej. Delikatnie mówiąc wystrój jest mocno przesadzony. Co do samego asortymentu to chłopaki serwują nam praktycznie wszystko co potrzebujemy. Od koszulek, poprzez różnego typu bluzy, koszule aż po lekkie kurtki i oczywiście czapki. Oprócz t-shirtów z nadrukami na przodzie to cała reszta jest raczej prosta i stonowana.

Widoczne tu nowości brytyjskiej marki Grind London są już do kupienia w ich sklepie internetowym.

Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-1 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-2 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-3 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-5 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-6 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-7 Lookbook Grind London Haves Of The Have Nots (Wiosna Lato 2017)-8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: