- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Halfsleeve – 2 dostawa (Jesień/Zima 2013)

Lookbook Halfsleeve – 2 dostawa (Jesień/Zima 2013)

Na naszej stronie pojawił się kolejny australijski brand. Mianowicie marka Halfsleeve zaprezentowała właśnie w sieci swój najnowszy lookbook z jesienno-zimową kolekcją. Warto dodać, że gdy my dopiero staramy nacieszyć się letnim sezonem, to większość firm z tego kraju planuje zestawy odzieżowe, przeznaczone na wyżej wspomniany sezon jesień/zima.

Na samym początku warto dodać, że jest to już druga dostawa, a sam asortyment jest całkiem spory. Ponadto, gdy spojrzymy na fotografie to widać tutaj ewidentną inspiracją Tommym Hilfigerem – chyba nawet zbyt dużą. W akcji zobaczymy koszulki dostępne w czarnym i białym wariancie. Dodatkowo są one wyposażone w grafikę nawiązującą do cyfr. Do tego dochodzą bluzy zrobione w stylu „crewneck”, a także różnego rodzaju czapki – zimowe oraz typu Snapback i 5-panel.

Natomiast, jeśli coś wpadło Wam w oko to sprawdźcie oficjalną stronę internetową Halfsleeve, gdzie oczywiście dostaniecie poniższe ubrania.

HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-1 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-2 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-3 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-4 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-5 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-6 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-7 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-8 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-9 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-10 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-11 HALFSLEEVE-FW13-D2-LOOKBOOK-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: