- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

HAVEN przedstawia sztruksową kolekcję Duca Visconti

Kanadyjski sklep i firma HAVEN przedstawia sztruksową kolekcję Duca Visconti. Zaprezentowany zestaw obejmuje koszule, spodnie oraz czapki bucket hat.

Sztruks to kultowa tkanina, która przetrwała próbę czasu dzięki swojej wygodzie, trwałości i ponadczasowemu wyglądowi. Wspomniany materiał ma bogatą historię i był faworyzowany przez wszystkie warstwy społeczeństwa, od robotników i żołnierzy po artystów, muzyków i wyższe sfery.

To, co sprawia, że ​​sztruks jest wyjątkowy, to prążkowany, runowy splot, który tworzy trójwymiarową powierzchnię, nadając tkaninie wyjątkowo miękkie odczucie w dotyku i subtelny luksusowy połysk przypominający aksamit. Ta wyjątkowa konstrukcja runa dodaje również ciepła, dzięki czemu jest idealną tkaniną na jesień, zimę i wiosnę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HAVEN (@havenshop)

Z historią obejmującą prawie dwa stulecia, Duca Visconti di Modrone ucieleśnia ideały włoskiego rzemiosła. Założona w 1838 roku na przedmieściach Mediolanu fabryka stała się znana na całym świecie ze swoich luksusowych tkanin bawełnianych, takich jak sztruks i aksamit. Wspominamy o nich, ponieważ prezentowana poniżej kolekcja powstała przy ich udziale.

W skąd kolekcji wchodzi koszula robocza, która ma dwie kieszenie zamykane patką na piersi z oryginalnymi zatrzaskami. Dochodzą do niej klasyczne plisowane spodnie o luźnym i lekko zwężanym kroju. Kropką nad i wydaje się być czapka Field Bucket Hat. Każda z pozycji pojawia się w trzech wariantach kolorystycznych: grafitowym, a także ciemno i jasno brązowym.

Nowości z kolekcji HAVEN Duca Visconti szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to koniecznie przejrzyjcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: