- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Helly Hansen przedstawia kolekcję HH-118389225 na wiosnę i lato 2023

Jeszcze na dobre nie otworzyliśmy sezonu wakacyjnego, a Helly Hansen przedstawia kolekcję HH-118389225 na wiosnę i lato 2023 roku.

Kolekcja opiera się na fundamentach poprzednich sezonów. Przywraca ona kluczowe sylwetki w nowych kolorach, a także wprowadza nowe, wielofunkcyjne elementy zgodne z duchowym rdzeniem modułowości wspomnianej wyżej linii.

Pośród nowości znajdziemy kilka kluczowych propozycji. Pastelowe odcienie i sylwetki sprawdzą się zarówno w surowym krajobrazie, jak i w miejskich warunkach. Przedstawiana linia jest naprawdę wszechstronna i funkcjonalna, bez względu na okoliczności.

Pierwszą pozycją jest aRc Emergency Poncho przedstawiające wielofunkcyjne podejście do klasycznej odzieży wierzchniej. Lekkie i wszechstronne, a także kompatybilne z kapturem ARC, ponczo ma odblaskowe wnętrze koca ratunkowego i może być używane jako schronienie i plandeka lub koc ochronny na mokrej nawierzchni.

Następna jest oferująca użytkownikowi 8 różnych opcji wyglądu, kurtka ARC Modular Trail Coat. Koncentrując się na przejściu w cieplejsze dni, ta flagowa pozycja może w prostych krokach przejść od długiego płaszcza outdoorowego do wentylowanej kamizelki.

Z kolei aRc Breeze Jacket to lekka, wiatroszczelna odzież wierzchnia o teksturowanej powierzchni, która zapewni użytkownikowi suchość podczas lekkiego wiosennego deszczu.

Do tego dochodzi jeszcze Inspirowana outdoorem kurtka aRc Trail wykorzystująca dwuwarstwową konstrukcję z tkaniny HELLY TECH® Performance, z zewnętrznym wzorem ripstop i dużym zamkiem na klatce piersiowej.

Do nowej oferty odzieży wierzchniej dołącza jeszcze ARC Trail Shirt, zapinana na guziki koszula z krótkim rękawem.

Kolekcja Helly Hansen HH-118389225 „231” będzie dostępna u wybranych sprzedawców wiosną 2023 roku. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższa galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: