- Reklama -NikeNike

Helly Hansen zapoznaje nas z kolekcję HH-118389225 na jesień i zimę 2023

HH-118389225, czyli specjalistyczna linia marki Helly Hansen, kilka miesięcy temu zapoznała nas z kolekcją 231 na wiosnę i lato bieżącego roku. Dziś do nich powracamy, ponieważ w sieci pojawiły się zdjęcia nowości z zestawu 232 na drugą połowę bieżącego roku.

W tym przypadku projektanci marki czerpali inspirację z odzieży używanej przez patrole narciarskie na całym świecie. Z najnowszej kolekcji wyróżniają się kurtki ARC Modular Slope Jacket wykorzystujące wodoodporną i oddychającą technologię HELLY TECH. Tuż obok zobaczycie wersję puchową ARC Slope. Kolejnymi świeżym propozycjami są kurtki Storm Jackets, w których wprowadzono nowe sezonowe barwy, a przy modelach Terrazzo, Alpine Frost oraz Arc Syrahand sięgnięto po odcienie ziemiste i naturalnych krajobrazów.

Prezentowany zestaw propozycji uzupełniają nowy buckethat i torba na butelkę ARC, przy czym oba projekty wykorzystują sezonowe palety kolorów.

Zatem rozsiądzie się w fotelach o badajcie poniższa galerię z jesienno zimową kolekcją HH-118389225 „232” od Helly Hansen.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: