- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Helly Hansen ujawnia jesienno zimową kolekcję w linii HH-118389225 na koniec 2022 roku

Produkty Helly Hansen z linii HH-118389225 z sezonu na sezon robią się coraz ciekawsze. Dziś macie okazje zapoznać się z propozycjami na sezon jesienno zimowy 2022 roku, więc zrozumiecie skąd taka teza.

Nachodząca kolekcja została oznaczona kodem 222, co odnosi się do drugiej kolekcji na 2022 rok.

Jak można się spodziewać, modułowość pozostaje podstawą, więc Storm Hood w bieżącym sezonie będzie wymienny z elementami z nadchodzącej kolekcji. Oczywiście spora część kolekcji wykorzystują te same profesjonalne materiały i technologie, które są powszechne w głównej ofercie Helly Hansen.

Pośród nowości znajdziecie między innymi Modular Parka 3 w 1, która w dalszym stopniu jest udoskonalana, aby zoptymalizować jej funkcjonalność. Dochodzi do tego Reversible Puffa, która powraca do oferty, przyjmując wzór kamuflażu z jednej strony i użytkową zieleń z tyłu. Kilka elementów warstwowych, takich jak polar i dwustronna kamizelka, zapewnią dodatkowe warstwy ochrony i użyteczności, podczas gdy nowe spodnie Arc 3L Shell Pant zapewniają inspirowaną snowboardem sylwetkę cargo.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Helly Hansen z linii HH-118389225 zgarnięcie od września bieżącego roku z najlepszych sklepów na świecie jak chociażby Matches, LNCC czy Sense.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: