- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Helly Hansen przedstawia kolekcję HH-118389225 poprzez norweski lookbook

Helly Hansen w swojej unikatowej linii HH-118389225 serwuje nam lookbook z kolekcją „Capsule 221” (po naszemu wiosna / lato 2022). Przedstawiają nam zestaw z propozycjami na różne warunki pogodowe na tle norweskich fiordów.

„Punktem wyjścia dla kolekcji 221 było rozwinięcie roli, jaką odgrywa kolekcja offshore Ægir w ekosystemie HH-118389225. Chodziło o stworzenie modułowej, adaptacyjnej i elastycznej gamy lżejszych produktów, które działają zarówno w środowisku miejskim, jak i na zewnątrz zgodnie z najwyższymi standardami”

„HH-118389225 działa poza normami produktów inline Helly Hansen. I możemy w pełni wykorzystać tę wolność poprzez kolor, nadruk i kształt” — wyjaśnia dyrektor ds. projektowania Dorte Vedal.

„To miejsce, w którym możemy odkrywać, eksperymentować i rozwijać się jedną nogą w świecie mody, a drugą w plenerze, przy jednoczesnym zapewnieniu, że pozostajemy wierni podstawowym zasadom marki”.

Przez kolekcję przewijają się klejone szwy i rozmaite udogodnienia, którym towarzyszy paleta barw rzadko widywana w kolekcjach regularnych. Mamy tu na myśli przykurzony różowy kamuflaż zainspirowany Norwegią, który pojawia się przy okazji barwienia kurtki ARC Waterproof Storm, kamizelki ARC, technicznych czapek przeciwdeszczowych czy innych pozycji.

„Nie można nie docenić związku z surowym, ale zaskakującym pięknem Norwegii, ponieważ to właśnie ta kraina ukształtowała i ukształtowała markę Helly Hansen w ciągu ostatnich 145 lat. Chcieliśmy oddać hołd tej historii, wprowadzając na rynek wizualizacje tej kolekcji.”

„Przykurzone liliowe odcienie zostały zainspirowane skałami osadowymi Norwegii, które leżą pod powierzchnią jezior lodowcowych przez większość roku, a gdy zimą woda się cofa to zostają odsłonięte. Przez ten krótki okres czystość wody rzuca różowy połysk na skały, aż lód się roztopi i skonsumuje je ponownie latem”.

Najciekawszą propozycją w kolekcji wydaje się być HH ARC 3L Modular Coat, czyli kurtka, która może być noszona na trzy różne sposoby. Wszystko dzięki wymiennym kapturom, zdejmowanym panelom i odpinanej kamizelce.

Większość ubrań została zaprojektowana z naciskiem na zmniejszenie wagi przy zachowaniu funkcjonalności, co czyni je idealnymi na sezon wiosna/lato.

Najnowsza kolekcja Hell Hensen HH-118389225 pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższych dni. Do czasu premiery na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: