- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearStudyjny lookbook Heresy z ich jesienno zimową kolekcją na 2019 rok

Studyjny lookbook Heresy z ich jesienno zimową kolekcją na 2019 rok

Szybka podróż do Londynu i zaglądamy co słychać u brytyjskiej marki Heresy. Chłopaki wrzucili niedawno do sieci swój najnowszy lookbook, który zapoznaje nas z ich najnowszą jesienno zimową kolekcją „Growing” na 2019 rok. Za dołączone pod tekstem zdjęcia odpowiadała Jessica Mahaffey

Świeża odsłona ich nowości charakteryzuje się dwoma kwestiami. Pierwszą z nich są odniesienia do folkloru, które najbardziej widać na kocu, który pokryty jest rysunkami na całej swojej powierzchni. Zerknijcie również na longsleeve „Growing”, na plecach którego widzimy głowy celtyckich bożków w towarzystwie botanicznych rysunków. Pojawiają się one również na kilku innych pozycjach. Z kolei longsleeve Dismembered God udekorowany jest zdjęciem Petera Matona.

Drugą kwestią jak rzuca się w oczy to efekty ich kolaboracji z marką Arktis, która specjalizuje się w produkcji odzieży wojskowej, policyjnej i outdoorowej. Owocem tego przedsięwzięcia jest kurtka, spodnie bojówki, a także ogromny bucket hat i torba na zakupy, które pokryto specyficznym wzorem kamuflażu i dodano grafikę ćmy.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć i jeśli coś Wam wpadnie w oko z nowości od Heresy to zajrzyjcie do ich sklepu online po kilka pozycji dla siebie.

lookbook heresy fw19 1 lookbook heresy fw19 2 lookbook heresy fw19 3 lookbook heresy fw19 4 lookbook heresy fw19 5 lookbook heresy fw19 6 lookbook heresy fw19 7 lookbook heresy fw19 8 lookbook heresy fw19 9 lookbook heresy fw19 10 lookbook heresy fw19 11 lookbook heresy fw19 12 lookbook heresy fw19 13 lookbook heresy fw19 14 lookbook heresy fw19 15 lookbook heresy fw19 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: