- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook HUF z ich nową wiosenną kolekcją na 2018 rok

Lookbook HUF z ich nową wiosenną kolekcją na 2018 rok

Ostatni raz z marką HUF mieliśmy styczność przy ich kolaboracyjnej kolekcji z Butter Goods. Dziś wracamy do tego kalifornijskiego brandu za sprawą ich najświeższej kolekcji przeznaczonej na sezon wiosenny bieżącego roku.

Na załączonych poniżej fotografiach z lookbooku możecie się zapoznać z nowymi wzorami i projektami lekkich kurtek, katan oraz bluz, również tych z kapturem. To jednak nie koniec, ponieważ w ofercie znajdzie się również pakiet koszulek i longsleeve’ów. Dochodzą do tego koszule oraz akcesoria jak skarpety oraz czapki. Ciekawostką jest tu pojawienie się dresów z rozpinaną bluzą. Oczywiście nie byliby sobą, gdyby na kilku fotografiach nie zaprezentowali również nowych projektów swoich butów.

Jeśli coś Wam wpadło w oko albo chcielibyście się zapoznać z całą kolekcją HUF to śmiało udajcie się do ich sklepu online, gdzie pierwsza dostawa wpadnie już 15 lutego.

lookbook huf sp18-1 lookbook huf sp18-2 lookbook huf sp18-3 lookbook huf sp18-4 lookbook huf sp18-5 lookbook huf sp18-6 lookbook huf sp18-7 lookbook huf sp18-8 lookbook huf sp18-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: