- Reklama -Jordan 1Jordan 1

HUF w swojej najnowszej kolekcji oddaje hołd Miles’owi Davisowi

HUF, streetwearowy brand z Kalifornii, przedstawia właśnie specjalną kolekcję, która oddaje hołd legendzie i ikonie jazzu – Miles’owi Davisowi.

Celebrując świetną karierę Davisa, HUF tworzy kolekcję przy której czerpano inspirację z ery „Electric Miles” z lat 70-tych i 80-tych, okładek albumów oraz portretów z występów.

Na sklepowych półkach ląduje kurtka koledżówka, koszule na krótki rękaw oraz zestaw t-shirtów z grafikami. Obok tego widzimy jeszcze longsleeve’y oraz skateboardowi decki. Następne w kolejności są bluzy z kapturem oraz spasowane z nimi dresowe spodnie. Kropką nad i mają być czapki oraz skarpety.

Miles Uznawany za jedną z najbardziej wpływowych postaci muzyki XX wieku. Zdobył osiem nagród Grammy i otrzymał trzydzieści dwie nominacje w ciągu swojej muzycznej kariery, podczas gdy jego album Kind of Blue z 1959 roku nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych albumów jazzowych wszechczasów – sprzedając się w ponad pięciu milionach egzemplarzy.

Poszczególne elementy z kolekcji HUF x Miles Davis zgarnięcie z ich sklepu online. Zanim się tam udacie to obadajcie dołączoną galerię zdjęć.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: