- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Indcsn (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook Indcsn (Wiosna/Lato 2013)

Angielska marka Indcsn powstała w 2010 roku i dość długo kazała nam czekać na swój następny zestaw odzieżowy. Co więcej, dzisiaj mamy okazję sprawdzić lookbook w postaci zdjęć, który zwiastuje najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję tej firmy. Autorem fotografii jest Joseph Dawson.

Na samym początku warto dodać, że ciągle widać tutaj inspirację punkowymi i hardcore’owymi klimatami. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj m.in. cztery koszulki – zwykłe t-shirty, jak i te zrobione w stylu „pocket tee”, wyposażone w różne wzory – proste napisy Indcsn czy grafikę nawiązującą do „lekko” oszpeconej twarzy. Do tego dochodzą koszule, bluza z kapturem czy kurtka. Uzupełnieniem tego zestawu jest longsleeve  oraz zimowe czapki. Co do kolorów, które wykorzystano przy produkcji, to zdecydowanie postawiono na proste i klasyczne odcienie.

Kiedy można spodziewać się tych produktów? Jak sam producent informuje, powinny one pojawić się na oficjalnej stronie internetowej Indcsn już w ten czwartek.

indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-01 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-02 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-03 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-05indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-06 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-07 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-08 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-09indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-10 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-11 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-12 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-13indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-14 indcsn-SS13-lookbook-The-Daily-Street-exclusive-15

via thedailystreet

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: