- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Wspólna kolekcja Jil Sander+ oraz Arc’teryx to minimalistyczny ideał

Połączenie Jil Sander+ oraz Arc’teryx mogło się narodzić tylko w niebie. Fani obu marek z pewnością czują dreszczyk emocji, a serce bije szybciej z podniecenia. Przed Wami minimalistyczny ideał, czyli ich najnowsza wspólna kolekcja, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Wprawdzie sama projektantka Jil Sander pracuje obecnie z Uniqlo nad kolekcjami +J to kolaboracja z kanadyjskim specem od outdooru Arc’teryx powstała przy udziale Lucie i Luke’a Meierów, którzy dowodzą obecnie domem mody Jil Sander. Prezentowana poniżej kolaboracja wychodzi pod szyldem Jil Sander+. Jest to poboczna linia domu mody wprowadzona na rynek w 2019 roku, która koncentruje się na wydajności i outdoorze.

W czasach, w których niektóre projekty często są zbyt szczegółowe, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej. To partnerstwo łączy specjalistów i ekspertów w swoim rzemiośle.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o narciarstwie i snowboardzie. Jest to zresztą powiązane z częstymi wyjazdami do Vancouver i w Alpy Lucie i Luke’a Meierów, dyrektorów kreatywnych Jil Sander. Jednak wraz z rosnącą modą gorpcore, kolekcja idealnie wpasowuje się w obecną scenę streetwearową.

Na ten mini zestaw składają się takie pozycje jak spodnie na szelkach, różne kroje kurtek oraz kombinezon. Paleta barw, po której się poruszano, obejmuje kolor czarny, biały oraz niebieski. Oczywiście przy produkcji wykorzystano GORE-TEX, które zapewni ochronę przed wiatrem i deszczem.

Kolekcja Jil Sander x Arc’teryx będzie miała swoją premierę na całym świecie w środę, 10 listopada. Nowości będziecie mogli zakupić na stronie internetowej kanadyjskiej firmy oraz w sklepie online domu mody, a także w najlepszych butikach stacjonarnych na świecie.

kolekcja jil sander arcteryx fw21 1 kolekcja jil sander arcteryx fw21 2 kolekcja jil sander arcteryx fw21 3 kolekcja jil sander arcteryx fw21 4 kolekcja jil sander arcteryx fw21 5 kolekcja jil sander arcteryx fw21 6 kolekcja jil sander arcteryx fw21 7 kolekcja jil sander arcteryx fw21 8

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: