- Reklama -NikeNike

JJJJound i Levi’s wydają wspólną jeansową kolekcję

JJJJound i Levi’s® łączą siły na potrzeby sezonu wiosenno letniego 2023 roku i tworzą pierwszą kolekcję w historii swojej współpracy.

Nie ma wśród projektów nic tak ponadczasowego jak spodnie Levi’s® 501® Jean – ikona stylu, która w 2023 roku obchodzi swoje 150-lecie.

To, co zaczęło się jako patent na miedziane nity w spodniach roboczych w 1873 roku, przekształciło się w jedną z najbardziej wpływowych, demokratycznych i ikonicznych części garderoby na świecie.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, obie wspomniane wcześniej strony dodają kolejny rozdział do historii 501-ek poprzez swoją pierwszą kolaborację.

Sześcioczęściowa kolekcja składa się z różnego rodzaju odzieży i akcesoriów, których centralnym punktem jest jasny selvedge denim. Projekt oparty jest na wydaniu 501® ’93 – wyrafinowanej wersji klasycznego kroju, wykonaną z jasnego denimu selvedge SHRINK-TO-FIT™, z mosiężnymi elementami, wspólną metką i subtelnym brandingiem.

Następnie mamy Utility Jacket, inspirowaną kanadyjską kurtką wojskową, która wykonano z jasnego jeansu i z ukoszonymi kieszeniami na przodzie. Kolejną propozycją jest Denim Shirt, która zderza ze sobą klasyczną koszulę Oxford kanadyjskiej marki z vintage’ową odzieżą Levi’s. Dodatkowo, w kolekcji znajdziemy klasyczny T-shirt z kieszenią, dostępny w kolorze białym i zdobiony grafiką inspirowaną akwarelami.

Do kolekcji dodano także akcesoria – 6-panelową czapkę z daszkiem oraz dużą torbę z płótna, maksymalistyczną wersję klasycznej torby JJJJound, dostępną w kolorze czerwonym i zdobioną mosiężnymi elementami i logo.

Każdy z elementów kolekcji to reinterpretacja ponadczasowych klasyków, starannie wykonana z najlepszych materiałów, precyzyjnych elementów i delikatnego brandingu, zachowując jednocześnie integralność i tożsamość obu marek.

Opisywana kolekcja JJJJound i Levi’s® pojawi się na całym świecie 5 maja 2023 roku i będzie dostępna do zakupu na stronie internetowej i w aplikacji amerykańskiej marki, a także w wybranych sklepach stacjonarnych oraz na stronie JJJJound.

jjjjound levis 2023 1 jjjjound levis 2023 2 jjjjound levis 2023 3 jjjjound levis 2023 4 jjjjound levis 2023 5 jjjjound levis 2023 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: