Mająca swoją siedzibę na Brooklynie, marka Kinfolk zaprezentowała nam właśnie swoją najnowszą kolekcję, która przeznaczona jest na wiosnę i lato tego roku. Ponadto oprócz ciuchów, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć oraz klimatyczną video-zajawkę. Warto również dodać, ża całość funkcjonuje pod nazwą Planet K.

Natomiast, jeśli chodzi o samą kolekcję to trzeba przyznać, że trzyma ona bardzo wysoki poziom. Na wyróżnienie zasługują różnego rodzaju kurtki jak np. bejsbolówki, gdzie jedna z nich na plecach posiada grafikę przedstawiającą królika i strzały. Oprócz tego znajdziemy jeszcze klasyczne kangurki i katany jeansowe. Do tego dochodzi denim, koszule z długim rękawem i krótkie spodenki. Uzupełnieniem stawki są koszulki.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej stronie internetowej Kinfolk.

kinfolk-planet-k-collection-01 kinfolk-planet-k-collection-02 kinfolk-planet-k-collection-03 kinfolk-planet-k-collection-05 kinfolk-planet-k-collection-06 kinfolk-planet-k-collection-07 kinfolk-planet-k-collection-08 kinfolk-planet-k-collection-09 kinfolk-planet-k-collection-010 kinfolk-planet-k-collection-011 kinfolk-planet-k-collection-012 kinfolk-planet-k-collection-013 kinfolk-planet-k-collection-014 kinfolk-planet-k-collection-015

Reklama
air jordan