- Reklama -NikeNike

KITH prezentuje ogromny lookbook ze swoją wiosenną kolekcją

Zaledwie kilka dni temu aktor Steve Buscemi zapowiadał wiosenną kolekcję KITH, a Ronnie Fieg już powraca do nas z kolejnym materiałem. Przed Wami ogromny lookbook z ich nadchodzącymi nowościami.

Projektanci przy tej 88 elementowej kolekcji korzystali z palety barw, która obejmuje między innymi sprany odcień indygo, neutralnych barwy ziemi, odcienie bieli, mięty i chłodnego kakao.

Pośród nowości zobaczycie mini zestawy, jak chociażby ich własną linię jeansowych propozycji, a tuż obok zestaw odzieży wierzchniej, która z pewnością przyda się podczas pierwszych wiosennych, jeszcze chłodnych dni wiosny. To co jeszcze rzuca się w oczy to z pewnością propozycje wzorowane na odzieży roboczej oraz prześwietne kurtki koledżówki z wielką bogato zdobioną literą K na lewej piersi. Projektanci sięgają również po rozmaite wzory, które umieszczają na całej powierzchni danej pozycji. Chodzi między innymi o o wąskie paski, kwieciste grafiki czy chmury.

Oprócz samej odzieży na poniższych zdjęciach zaprezentowano również dodatki w postaci rozmaitych czapek, nowych butów oraz toreb, wiec każdy dobierze coś pod siebie.

Po nowości z wiosennej kolekcji KITH najlepiej udać się do źródła, czyli do ich sklepu internetowego. Premiera pierwszego dropu ustawiona jest na 11 lutego, więc na szybko zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: