- Reklama -NIkeNIke

KITH odsłania karty i zapoznaje nas z wiosennymi nowościami

Nowojorska marka KITH odsłania karty i poprzez poniższy lookbook prezentuje swoje nowości na sezon wiosenny bieżącego roku. Na świeżą partię nowości składa się aż 197 nowych propozycji!

Ten asortyment nowych krojów obejmujących odzież wierzchnią, dzianiny, odzież sportową i akcesoria, promuje kreatywne nakładanie warstw, dzięki którym możecie pokazać swój unikatowy styl.

Ekipa z Wielkiego Jabłka każdy nowy styl podkreśla świetnym doborem tkanin i materiałów. Znajdziecie tu między innymi bawełnianą popelinę, wełnę, nylon, skórę nappa i dżins, nie licząc już klasycznej bawełny i jerseyu. A do tego dochodzą jeszcze rozmaite warianty wyprań i patchworku.

Paleta barw, po której poruszali się designerzy, obejmuje bogate odcienie ziemi, w tym szałwiową zieleń, spaloną pomarańczę, a także głęboki granat, błękit i głęboki turkus.

Tegoroczna wiosna to również kontynuacja asortymentu Kith’s Classics —  nowy asortyment kurtek, dzianin, koszul, spodni i szortów, wszystkie przeprojektowane w stylu vintage.

Premiera pierwszej partii wiosennych nowości od KITH ustawiona jest na 10 lutego. W dzień dropu zajrzyjcie do ich sklepu online, a dziś zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: