- Reklama -NikeNike

KITH przedstawia zimową kolekcję w nowym lookbooku

Ronnie Fieg i jego zespół z KITH kilka dni temu zaprezentowali kampanię promującą drugą cześć ich zimowej kolekcji. Dziś przedstawiamy zestaw fotografii z ich lookbooku, który ciut bardziej zagłębia się w zaprezentowanie świeżych propozycji na nadchodzące tygodnie.

Świeża porcje fotografii skupia się na kluczowych elementach tej 57 elementowej kolekcji. W ramach najnowszej ewolucji garderoby Kith nowojorska marka proponuje najlepsze w swojej klasie włoskie tekstylia w przyszłościowych kombinacjach faktury, odcienia i przemyślanej sylwetki.

Znajdziecie tu szereg rozmaitych kurtek, od koledżówek, poprzez prasowaną wełnę, kończąc na puchówkach. Do każdej będziemy mogli łatwo dopasować spodnie, które nadchodzą w dość nietypowych rozwiązaniach, które przypominają wojskowe bojówki. Do tego dochodzą polary, dzianiny, jak również grube flanelowe i jeansowe koszule.

Dopełnieniem kolekcji będą szale, czapki oraz szereg dodatków i akcesoria∑, które przydadzą się w sezonie zimowym.

Premiera zaprezentowanej kolekcji ustawiona jest na 25 listopada. Poszczególnych propozycji KITH szukaj w ich sklepie online, ale zanim się tam wybierzesz to poczuj klimat najnowszej kolekcji poprzez poniższe zdjęcia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: