- Reklama -NIkeNIke

Lookbook KOKA „90 Collection”

Polska firma KOKA nieźle na rozpieszcza, gdyż nie musieliśmy długo czekać na nową kolekcję. Po zestawie The Kids Aren’t Alright, przyszedł czas na powrót do korzeni a dokładnie do lat 90 ubiegłego roku. Dodatkowo całość została okraszona świetnymi, klimatycznymi fotografiami autorstwa Karola Grygoruka, który bardzo dobrze czuje ulice, co od razu widać po załączonych zdjęciach.

Natomiast, jeśli chodzi o ciuchy to motywem przewodnim były tutaj wszystkie wspomnienia Pezeta, czyli właściciela marki – wspólne akcje, robienie muzyki oraz pozostałe osiedlowe rozkminki. Znajdziemy tutaj grube bluzy z kapturem czy koszulki. Oba elementy garderoby wyposażone są we wzór nawiązujący do 1998 roku. Do tego dochodzą kurtki czy krótkie spodenki, tzw. „szelesty”. Nie zabraknie klasycznych czapek, które obecnie funkcjonują pod nazwą „wpierdolka”. Uzupełnieniem stawki są longi, 5-panelówki czy typowe hokejowe t-shirty.

Więcej ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej KOKA. Ponadto pamiętajcie, że produktami tego brandu w Polsce handluje m.in. The Avenue.

czysta gorzka i ogorkach stol w wodka zoladkowa

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: