- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

KRAKATAU zapoznaje nas ze swoją nową kolekcją „City Portals”

Na ekranach swoich urządzeń widzicie właśnie kolekcję „City Portals” inspirowaną nowoczesnym miastem, którą KRAKATAU przygotowało na wiosnę i lato bieżącego roku.

Ich slogan „Antagonist survival kit” uosabia ideę najwyższej ochrony przed żywiołami, zaczynając od zimna, deszczu i wiatru, a nawet chroniąc środowisko i Twoje dane osobowe. Pomimo tego, ze główna siedziba brandu znajduje się w Amsterdamie to ich zespół projektowy ma siedzibę w Szanghaju. Wszystko to ze względu na złożoność techniczną produktów oraz ciągłe poszukiwanie i optymalizację funkcjonalności, zatem im bliżej produkcji tym lepiej.

Odzież tej marki jest wykonana z szerokiej gamy innowacyjnych materiałów, takich jak włókna na bazie grafenu i tkaniny laminowane techniczną membraną, aby osiągnąć alpinistyczny poziom wydajności. Całość uzupełniają elementy użytkowe, takie jak magnetyczne zapięcia, specjalne kieszenie i wewnętrzny system zapinania.

Zanurzona w odcieniach szarości, czerni, błękitu, a także srebra i neonowej zieleni, paleta kolorów kolekcji odzwierciedla płynną energię, która przenika miejskie przestrzenie. Kolekcja składa się z szeregu lekkich kamizelek i odzieży wierzchniej, od lekkich wiatrówek po wodoodporne płaszcze i kurtki.

Oprócz odzieży wierzchniej, kolekcja obejmuje również techniczne spodnie, które pasują do każdego miejskiego otoczenia. Dopełnieniem kolekcji są plecaki z kieszeniami blokującymi RFID, które zapobiegają kradzieży danych osobowych z kart kredytowych, kart podróżnych i nie tylko.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji KRAKATAU szukaj w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to koniecznie obadajcie poniższa galerię zdjęć.

lookbook krakatau city portals ss22 1 lookbook krakatau city portals ss22 2 lookbook krakatau city portals ss22 3 lookbook krakatau city portals ss22 4 lookbook krakatau city portals ss22 5 lookbook krakatau city portals ss22 6 lookbook krakatau city portals ss22 7

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: