- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearOto lookbook Levi's RED z kolekcją na wiosnę i lato 2021

Oto lookbook Levi’s RED z kolekcją na wiosnę i lato 2021

Levi’s Japan sięga do linii RED i serwuje nam świeżą kolekcję na nadchodzące miesiące wiosny i lata. Do roli modela zaproszona rapera znanego pod ksywą 5lack (lub S.L.A.C.K.).

Główną inspiracją projektantów japońskiego oddziału była odzież robocza z kolekcji Levi’s RED z 2003 roku. Zaktualizowana wysokiej jakości dżinsem i nowoczesną konstrukcją, kapsuła oferuje mnóstwo luźnych krojów i przemyślanych elementów. Pośród nowości zobaczymy nie tylko słynne spodnie Twist, które mają wypaczone szwy tworzące nogawki w kształcie banana, ale również mnóstwo innych propozycji o luźnym kroju. Obok tego pojawiają się nawet ogrodniczki.

To co rzuca się w oczy to między innymi kontrastowe przeszycia i asymetryczne kieszenie, a także nowe metki i odmienione logo na tylnych kieszeniach.

Ofertę powiększają jeszcze bluzy z kapturem, T-shirty, pasujące torby na ramię i czapka typu bucket. Na to możemy zarzucić jeansowe katany i pikowaną kurtkę.

Nowości można zgarnąć poprzez stronę Levi’s Japan.

lookbook levis red ss21 1 lookbook levis red ss21 2 lookbook levis red ss21 3 lookbook levis red ss21 4 lookbook levis red ss21 5 lookbook levis red ss21 6 lookbook levis red ss21 7 lookbook levis red ss21 8 lookbook levis red ss21 9

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: