- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook LQQK (Jesień 2017)

Lookbook LQQK (Jesień 2017)

Marka LQQK nie miała jeszcze okazji zadebiutować na łamach naszego magazynu, ale ten stan rzeczy właśnie uległ zmianie a wszystko za sprawą najnowszej, jesiennej kolekcji skierowanej na ten rok. Co więcej, by jak najlepiej wypromować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to na pewno przypadnie on do gustu miłośnikom prostych rozwiązań. W tym zestawie przyszykowano dla nas kilka koszulek, które możemy podzielić na pockety i zwykłe t-shirty. Dominują raczej proste wzory i takie barwy jak biel czy granat. Grafika ponadto umieszczana jest zazwyczaj na charakterystycznej kieszonce. Do tego dochodzą czapki 5-panelówki oraz bluzy, gdzie nie zabraknie wersji pokrytych jednym kolorem jak i tych, składających się z wielu odcieni. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci worków.

Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową LQQK.

Lookbook LQQK Jesien 20171 Lookbook LQQK Jesien 20172 Lookbook LQQK Jesien 20173 Lookbook LQQK Jesien 20174 Lookbook LQQK Jesien 20175 Lookbook LQQK Jesien 20176 Lookbook LQQK Jesien 20177

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: