- Reklama -NIkeNIke

Brytyjski brand maharishi prezentuje nowości na jesień i zimę 2019

Przenosimy się do Londynu, gdzie jeden z najstarszych europejskich brand działający na streetwearowym rynku prezentuje swoje nowości na jesień i zimę 2019 roku. Przed Wami lookbook od maharishi.

Świeża porcja nowości wchodzi w skład kolekcji zatytułowanej „in Heaven, as it is on Earth„.

Kolekcja obejmuje aksamitne kurtki o kroju bomberki, wzorzyste płaszcze, a także zdobione koszulki i longsleeve’y oraz kimono z tygrysem. Niebo jest symbolizowane przez czerwone i złote odcienie, podczas gdy Ziemia jest reprezentowana przez zielenie i brązy. Haft tygrysa i smoka, przypominający poprzednie projekty maharishi, występuje w akompaniamencie roślinnych detali i kameleonów – czyli kolejne nawiązania do Ziemi. Longsleeve’y mają rozbudowaną i bogatą roślinną grafikę z żywymi czerwonymi i żółtymi wzorami. Wzór Chacruna to jeden z głównych elementów kolekcji, łączący elementy kamuflażu kubańskiego, belgijskiego i amerykańskiego, a kamuflaż „Elm Leaf” przeplata liście chacruna z winoroślami ayahuasca.

Nowa kolekcja „in Heaven, as it is on Earth” pozostaje w zgodzie z podstawowymi wartościami marki dotyczącymi zrównoważonego rozwoju. W dalszym ciągu wykorzystują organiczne tkaniny i naturalne procesy farbowania, kolekcja obejmuje również nowy wodoodporny i barwiony roślinnie japoński nylon. Twill eco-cupro był wyprodukowany w Japonii z odzyskanych odpadów bawełny. To jeszcze nie koniec, ponieważ skorzystano również z tweedu z brytyjskiej fabryki Abraham Moon & Sons czy materiału o nazwie Cotton Nylon Ripstop, który pochodzi z włoskiej Majocchi.

Nowości od maharishi kupicie z czasem w ich sklepie online.

lookbook maharishi fw19 1 lookbook maharishi fw19 2 lookbook maharishi fw19 3 lookbook maharishi fw19 4 lookbook maharishi fw19 5 lookbook maharishi fw19 6 lookbook maharishi fw19 7 lookbook maharishi fw19 8 lookbook maharishi fw19 9 lookbook maharishi fw19 10 lookbook maharishi fw19 11 lookbook maharishi fw19 12 lookbook maharishi fw19 13 lookbook maharishi fw19 14 lookbook maharishi fw19 15 lookbook maharishi fw19 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: