- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearmaharishi przedstawia wiosenną odsłonę serii „MILTYPE”

maharishi przedstawia wiosenną odsłonę serii „MILTYPE”

Brytyjska marka maharishi nie daje o sobie zapomnieć i serwuje kolejne swoje propozycje na tegoroczną wiosnę i lato. Dziś przed Wami kolekcja „MILTYPE”, z którą zapoznacie się poprzez poniższe fotografie.

Ekipa z Wielkiej Brytanii już od wielu lat zwraca uwagę na ekologiczne i zrównoważone podejście do tematu mody. Wiele marek mogłoby się od nich uczyć. To co widzicie poniżej to kolekcja powstała w całości z organicznej bawełny. A co to oznacza? Ano to, że bawełnę uprawiano bez toksycznych pestycydów i sztucznych nawozów.

Tytuł kolekcji – MILTYPE – jest ukłonem w stronę graficznego języka i typografii często używanych na wojskowych mundurach. Ta estetyka została ponownie zinterpretowana przez brytyjską markę i odwołuje się do niej w tekście umieszczonym na bluzach i koszulkach, określając swoje propozycje jako „pacyfistyczny projekt wojskowy”.

Na sklepowych półkach pojawiły się nowe longsleeve’y oraz komplet t-shirtów z prostymi napisami. Obok tego mamy również zestaw bluz i spodnie dresowe dopasowane do nich kolorystycznie. Każda z opcji pojawia się w kilku opcjach kolorystycznych.

Nowości z kolekcji maharishi „MILTYPE” szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to obadajcie dołączoną galerię zdjęć.

lookbook maharishi mistype ss21 1 lookbook maharishi mistype ss21 2 lookbook maharishi mistype ss21 3 lookbook maharishi mistype ss21 4 lookbook maharishi mistype ss21 5 lookbook maharishi mistype ss21 6 lookbook maharishi mistype ss21 7 lookbook maharishi mistype ss21 8 lookbook maharishi mistype ss21 9 lookbook maharishi mistype ss21 10 lookbook maharishi mistype ss21 11

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: