- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Tak prezentuje się trzecia odsłona wiosenno letniej kolekcji maharishi

Brytyjski brand maharishi powraca z kolejnym nowościami. Po pierwszym i drugim dropie przyszła pora zapoznać się z trzecią odsłoną wiosenno letniej kolekcji. Tym razem całość zaprezentowano tylko i wyłącznie poprzez zdjęcia studyjne.

Prezentowana poniżej partia nowości utrzymana jest w dobrze znanym stylu, czyli połączenie świata Zachodu ze Wschodem, przedstawienie militarnych propozycji rodem z wojny wietnamskiej czy ekologicznych rozwiązań.

Świeża kolekcja zawiera skomplikowane hafty inspirowane Sukujan, takie jak Tybetański Smok. Zostały one ręcznie wyhaftowane w replikach wojskowych kombinezonów lotniczych i lekkich propozycjach konopi. Tuż obok tego w sklepie pojawiają się nowe koszulki, dresowe spodnie oraz japońskie kimona. W ofercie znalazły się jeszcze wojskowe spodnie, koszule na krótki rękaw, szorty i bluzy. Nie braknie dodatków w postaci chust, rozmaitych czapek i saszetek. Zdecydowana większość kolekcji została zdominowana przez militarną zieleń lub wzór tygrysiego kamuflażu.

Nowości z trzeciego dropu maharishi są już do kupienia z ich sklepu internetowego.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: