- Reklama -NikeNike

maharishi przedstawia kolekcję na zimę utrzymaną w wojskowej stylistyce

Brytyjski brand maharishi przedstawia kluczowe elementy z ich zimowej kolekcji na końcówkę bieżącego roku. Sprawdźcie zdjęcia w poniższym lookbooku.

Podobnie jak to bywało przy poprzednich kolekcjach, taki i teraz wojskowa stylistyka odgrywa główną rolę, a uzupełnieniem są azjatyckie motywy z wyszywanymi smokami. Jedną z ciekawszych pozycji jest dzianinowe kimono pokryte tygrysim kamuflażem. W ofercie pojawiają się jeszcze grube swetry z wysokim kołnierzem w kolorze zielonym i czarnym. Do tego dochodzą spodnie bojówki i kultowe już Snowpants.

Ważnym aspektem tej kolekcji są odzyskane materiały z upcyclingu, z których zrobiono koszule wierzchnie, spodnie bojówki oraz kurtki lotnicze i parki. Ich projekty utrzymano w patchworkowej stylistyce.

Dopełnieniem tego zestawu są czapki Aviator z osłoną na twarz, które powstały z materiałów odzyskanych z upcyklingu, a także czapki beanie i wełniane szale.

Kropką nad i są zegarki Riverine Diver 2.0 z zielonym i czarnym paskiem.

Nowości z zimowej kolekcji maharishi szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: