Po bardzo klimatycznej, wiosenno-letniej kolekcji ekipa Many Mornings idzie za ciosem, skupiając się na najmłodszych odbiorcach. Dlatego też dzisiaj mamy dla Was zestaw, który funkcjonuje pod nazwą Kids. Oczywiście całość uzupełniona jest o klimatyczny lookbook w formie zdjęć, na których możemy zobaczyć rozweselone pociechy, spędzające czas ze swoimi bliskimi. Ponadto wiadomo, że głównym motywem jest tutaj dobrze znany nam produkt od Many Mornings, czyli SKARPETKI. Co więcej, są one dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych i graficznych. Przyszykowano również wersje dla nieco starszych odbiorców – ogromny plus za taki ruch!

Natomiast, jeśli jesteście zainteresowani tym brandem oraz najnowszą ofertą to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Many Mornings.

Many-Mornings-01 Many-Mornings-02 Many-Mornings-03 Many-Mornings-04 Many-Mornings-05 Many-Mornings-06 Many-Mornings-07 Many-Mornings-08 Many-Mornings-09 Many-Mornings-10 Many-Mornings-11 Many-Mornings-12 Many-Mornings-13 Many-Mornings-16 Many-Mornings-17

Reklama
air jordan