Amerykański projektant mody Mark McNairy zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję, która przeznaczona jest na wiosnę i lato tego roku. Jak zwykle znajdziemy tutaj kilka dość nietypowych i kontrowersyjnych, a nawet prześmiewczych elementów garderoby.
Co więcej, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć. W tytułowej roli zobaczymy dość specyficznego rapera Danny’ego Browna. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment, to składa się on z takich ubrań jak spodnie w kropki, marynarki, koszulki czy krótkie spodenki. Do tego dochodzą koszule z długim i krótkim rękawem oraz chusty.
Co do dostępność tych produktów, to możecie już powoli rozglądać się za nimi na oficjalnej stronie internetowej Mark McNairy.