- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Mishka – kolekcja damska (Lato 2013)

Lookbook Mishka – kolekcja damska (Lato 2013)

Pod koniec maja tego roku pisaliśmy o letnim męskim zestawie odzieżowym firmy Mishka. Natomiast dzisiaj przyszła kolej na damską kolekcją, która również przeznaczona jest na ten okres. Ponadto w tym przypadku, także w akcji zobaczymy lookbook w postaci zdjęć.

Co do samego asortymentu to nie jest on zbyt obszerny. Przede wszystkim składa się on z różnego rodzaju koszulek – możemy podzielić je na zwykłe t-shirty i tank topy, a każda z nich wyposażona jest w dość sporą i wyrazistą grafikę. Do tego dochodzą jeszcze koszule z krótkim rękawem i czapki z daszkiem.

Jeśli coś wpadło Wam w oko to zdecydowanie musicie sprawdzić oficjalną stronę internetową Mishka.

mishka-womens-2013-summer-lookbook-1 mishka-womens-2013-summer-lookbook-2 mishka-womens-2013-summer-lookbook-3 mishka-womens-2013-summer-lookbook-4 mishka-womens-2013-summer-lookbook-5 mishka-womens-2013-summer-lookbook-6 mishka-womens-2013-summer-lookbook-7 mishka-womens-2013-summer-lookbook-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: