Monkey time to japońska marka odzieżowa znana ze świetnej kolaboracji z producentem obuwia ASICS. Dzisiaj odchodzimy jednak od butów i skupiamy się wyłącznie na ubraniach, bowiem w akcji zobaczymy kolejną kolaborację tego brandu, tym razem z ICNY.

Owocem połączenia sił jest najnowsza kolekcja, przeznaczona na wiosnę i lato tego roku. Ponadto dla lepszej promocji, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć. Przede wszystkim znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki i kurtki. Do tego dochodzą czapki typu 5-panel oraz longsleeve’y. Uzupełnieniem stawki są skarpetki. Warto również dodać, że w tym przypadku postawiono tutaj na takie motywy graficzne jak grochy. Oczywiście nie zabraknie, także motywów odblaskowych z czego znana jest ekipa, tworząca ICNY.

Więcej informacji ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej ICNY.

monkey-time-x-icny-01-spring-summer-lookbook-01 monkey-time-x-icny-03-spring-summer-lookbook-03 monkey-time-x-icny-04-spring-summer-lookbook-04 monkey-time-x-icny-05-spring-summer-lookbook-05 monkey-time-x-icny-06-spring-summer-lookbook-06 monkey-time-x-icny-08-spring-summer-lookbook-08 monkey-time-x-icny-09-spring-summer-lookbook-09 monkey-time-x-icny-10-spring-summer-lookbook-10 monkey-time-x-icny-11-spring-summer-lookbook-11 monkey-time-x-icny-12-spring-summer-lookbook-12 monkey-time-x-icny-13-spring-summer-lookbook-13 monkey-time-x-icny-14-spring-summer-lookbook-14 monkey-time-x-icny-15-spring-summer-lookbook-15

Reklama
air jordan