- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylStreetwearOto pierwsza część jesienno zimowej kolekcji Neighborhood

Oto pierwsza część jesienno zimowej kolekcji Neighborhood

Początek sierpnia przynosi nam szereg nowych jesienno zimowych kolekcji. Szeroka oferta streetwearowego rynku powiększa się o nowe propozycje japońskiej marki Neighborhood.

Shinsuke Takizawa, założyciel brandu z Tokio, serwuje kilkanaście studyjnych fotografii, które przedstawiają pierwszą część kolekcji na nadchodzące tygodnie. To co rzuca się w oczy to charakterystyczny dla tej marki zestaw przeplatający militarną stylistykę z jeansowymi rozwiązaniami. Fani spodni bojówek, wojskowych koszul i kurtek z pewnością wydadzą u nich swoje całe wypłaty.

Kolejnym aspektem, który przykuł naszą uwagę to wydłużone kroje koszul i kurtek, przez co sięgają czasami nawet do połowy uda. Paleta barw, która zdominowała kolekcję to oczywiście militarna zieleń i odcienie indygo, ale obok tego widzimy jeszcze kolor czarny oraz stalową szarość. Fajnym przełamaniem wydają się być elementy garderoby, przy których skorzystano ze wzorów Paisley.

Nowości japońskiej marki Neighborhood kupicie nie tylko w ich sklepie online, ale również w najlepszych streetwearowych sklepach w Europie.

Lookbook Neighborhood FW21 1 Lookbook Neighborhood FW21 2 Lookbook Neighborhood FW21 3 Lookbook Neighborhood FW21 4 Lookbook Neighborhood FW21 5 Lookbook Neighborhood FW21 6 Lookbook Neighborhood FW21 7 Lookbook Neighborhood FW21 8 Lookbook Neighborhood FW21 9 Lookbook Neighborhood FW21 10 Lookbook Neighborhood FW21 11 Lookbook Neighborhood FW21 12 Lookbook Neighborhood FW21 13 Lookbook Neighborhood FW21 14

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: