- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylStreetwearNeighborhood wypuszcza wspólną kolekcję z Gramicci

Neighborhood wypuszcza wspólną kolekcję z Gramicci

Niesłabnąca popularność outdoorowej stylistyki sprawiła, że streetwearowy brand Neighborhood wypuszcza wspólną kolekcję odzieży z marką Gramicci. Poniżej poznacie szczegóły jej premiery oraz zapoznacie się ze specjalnie przygotowanym lookbookiem.

Czwarta współpraca między obiema stronami ponownie łączy funkcjonalne podstawy amerykańskiej marki i uliczne elementy ekipy z Japonii. Ich wspólna kolekcja obejmuje ogólnie osiem propozycji. Całość wychodzi pod hasłem „Philosophy is to always be original”.

Po pierwsze są to codzienne szorty i spodnie treningowe, które wykonane są z nylonu i ripstop nylonu. Oczywiście spodnie będą wyposażone w charakterystyczny elastyczny gumowy pasek przymocowany w talii oraz w ukośne i okrągłe kieszenie, odpowiednio z przodu i z tyłu. Do długich spodni zaprojektowano t-shirt w podobnej stylistyce oraz dołożono klasyczną koszulkę z napisem na piersiach. Zwieńczeniem kolekcji są czapki z daszkiem.

Nowości z kolekcji Neighborhood x Gramicci zgarniecie od 22 lipca z ich sklepu online oraz w najlepszych sklepach ze streetwearem.

lookbook neighborhood x gramicci su21 1 lookbook neighborhood x gramicci su21 2 lookbook neighborhood x gramicci su21 3 lookbook neighborhood x gramicci su21 4 lookbook neighborhood x gramicci su21 5 lookbook neighborhood x gramicci su21 6 lookbook neighborhood x gramicci su21 7 lookbook neighborhood x gramicci su21 8

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: