- Reklama -NikeNike

Supreme przedstawia limitowaną kolekcję New York Yankees

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się właśnie najnowsza limitowana kolekcja Supreme, która poświęcona jest drużynie New York Yankees.

To już kolejny sezon, w którym przedstawiciele baseballowej ligi MLB dają możliwość zaprojektować streetwearowej ekipie z Nowego Jorku specjalną kolekcję odzieży i akcesoriów.

Poniżej znajdziecie lookbook z nadchodzącymi propozycjami, a w dalszej części wpisu wrzucamy zdjęcia produktowe.

W skład nadchodzącego zestawu wchodzi zaledwie kilka pozycji. Przed szereg wysuwa się skórzana kurtka baseballówka w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz brązowym. Jej cechą charakterystyczną są logotypy wspomnianej drużyny na piersiach i rękawach, ale pojawiają się one w towarzystwie napisów w języku chińskim.

Kolekcję tworzą również bluzy z kapturem i spasowane do nich dresowe spodnie, które pojawią się w tych samych kolorach, co wspomniane powyżej kurtki. Dodatkowo dostaniemy jeszcze wariant pokryty wzorem kamuflażu w odcieniach koloru niebieskiego. Kropką nad i są czapki New Era z daszkiem i dużymi logotypami NY rozsianymi po całej powierzchni czapki.

Premiera wspólnej kolekcji New York Yankees x Supreme ustawiona jest na 10 listopada. Będzie ją można nabyć w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez sklep internetowy.

New York Yankees Supreme 2022 1 New York Yankees Supreme 2022 2 New York Yankees Supreme 2022 3 New York Yankees Supreme 2022 4 New York Yankees Supreme 2022 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: