- Reklama -NIkeNIke

Jun Takahashi prezentuje jesienną kolekcję Nike GYAKUSOU na 2019 rok

Na potrzeby sezonu jesiennego Jun Takahashi uruchamia z Nike specjalny klub biegowy GYAKUSOU International Running Association (GIRA), który powstał dla tych, którzy doceniają niematerialne korzyści z biegania w postaci poszukiwania nieuchwytnego spokoju.

Japoński designer i założyciel marki Undercover w najnowszej kolekcji GYAKUSOU czerpie inspirację graficzną z buntowniczej rewolucji z lat 70. XX wieku. Odważny duch buntowników sprawił, że w tamtym czasie ludzie zaczęli biec po bardziej niematerialne korzyści, a nie tylko na rzecz konkurencji.

Podczas gdy Jun Takahashi zazwyczaj koncentruje się na miejskich biegaczach, najnowsza kolekcja wychodzi poza ten aspekt i kieruje się w stronę biegów przełajowych. Głównym elementem i tworem kolekcji są buty Nike Air Zoom Pegasus 36 Trail, obok których pojawia się mini kolekcja odzieży. W jej skład wchodzi bluza przeciwdeszczowa z odpinanym kapturem, bluza z długim rękawem, dwie bluzki z krótkim rękawem, szorty i wielofunkcyjne spodnie. Zgodnie z oczekiwaniami, Takahashi dla każdego elementu stosuje najnowocześniejsze tkaniny, które mają się sprawdzić podczas wymagających biegów.

Zapoznajcie się z najnowsza kolekcją Nike GYAKUSOU poprzez dołączone poniżej fotografie i jak wpadnie Wam coś w oko to szykujcie się na premierę 26 września na stronie internetowej Nike.

Nike GYAKUSOU fa19 2 Nike GYAKUSOU fa19 3 Nike GYAKUSOU fa19 4 Nike GYAKUSOU fa19 5 Nike GYAKUSOU fa19 6 Nike GYAKUSOU fa19 7 Nike GYAKUSOU fa19 8 Nike GYAKUSOU fa19 9 Nike GYAKUSOU fa19 10 Nike GYAKUSOU fa19 11 Nike GYAKUSOU fa19 12 Nike GYAKUSOU fa19Nike GYAKUSOU fa19 13 Nike GYAKUSOU fa19Nike GYAKUSOU fa19 14 Nike GYAKUSOU fa19 15 Nike GYAKUSOU fa19 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: