- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylStreetwearLeo Baker i jego kolekcja Orange Label dla Nike SB

Leo Baker i jego kolekcja Orange Label dla Nike SB

Leo Baker, zawodowy skater i aktywista ruchu LGBTQ+, dostał waśnie swoją kolekcję od Nike SB w linii Orange Label. Oczywiście zapoznacie się z nią poprzez poniższy wpis.

Amerykański brand zaserwuje nam dwa modele butów, mianowicie Nike SB Bruin High oraz Janoski Slip On, czyli dość mało popularne sylwetki spod parasola NSB. Ten pierwszy model nadchodzi w kolorze bordowym, przy czym podeszwę mamy w kontrastowej czerni. Z kolei Janoskie będą bazowały w całości na kolorze czarnym.

Obok tych dwóch modeli butów w kolekcji znajdziemy również odzież. Chodzi o kurtkę, thermal, polarową koszulę, a także spodnie i czapkę. Podobnie jak w przypadku butów, branding jest ograniczony do minimum, ponieważ proste, ale skuteczne projekty obronią się same.

Zapoznajcie się z załączonymi fotografiami z nowościami od Nike SB Orange Label i jeśli coś wpadnie w oko to szykujcie się na premierę 7 marca. W Polsce ich konto posiada poznański sklep miniramp oraz warszawski SH Store.

lookbook nike sb orange label leo baker 1 lookbook nike sb orange label leo baker 2 lookbook nike sb orange label leo baker 3 lookbook nike sb orange label leo baker 4 lookbook nike sb orange label leo baker 5

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: