- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Nike x BSMNT

Lookbook Nike x BSMNT

Pamiętacie jak kilka dni temu prezentowałem Wam świeży projekt The Basement x Nike Dunk Low? Okazuje się, że obie strony nie ograniczyły się tylko do butów. Przed Wami lookbook z dodatkowymi pozycjami.

Ta wyjątkowa kolaboracja pomiędzy amerykańskim gigantem a społecznościową skupioną wokół Facebookowej grupy przyniesie nam również odzież i akcesoria. Mowa tu o koszulce na krótki rękaw ze Swooshem i napisem BSMNT. Jednak najważniejszym elementem będzie kurtka, która podobnie jak buty została wykonana z dziewięciu różnych materiałów. Jest to nawiązanie do projektu Real People Do Real Things, w której przedstawiono 9 członków grupy.

Premiera butów jak i odzieży Nike x BSMNT przewidziana jest na 29 lipca w tymczasowym sklepie w Londynie. Adres będzie podany w dzień premiery na kanałach The Basement.

Lookbook Nike x BSMNT-1 Lookbook Nike x BSMNT-2 Lookbook Nike x BSMNT-3 Lookbook Nike x BSMNT-5 Lookbook Nike x BSMNT-6 Lookbook Nike x BSMNT-7 Lookbook Nike x BSMNT-8 Lookbook Nike x BSMNT-9 Lookbook Nike x BSMNT-10 Lookbook Nike x BSMNT-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: