NONCONFORMIST to w sumie dość świeży brytyjski projekt, który już zdążył namieszać na streetwearowej scenie. Wcześniej w sieci dostępne były dwie kolekcje tego brandu. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że ekipa ta dzięki swoim ubraniom często nawiązuje do ruchów społecznych i żywiołowo reaguje na bieżące wydarzenia ze świata.

Natomiast, jeśli chodzi o obecny zestaw odzieżowy to co ciekawe, jest on przeznaczony już na wiosnę i lato, ale 2017 roku. Tytuł nosi następującą nazwę: No Ball Games i jest to odzwierciedlenie lat 80 & 90-tych ubiegłego wieku. Co do asortymentu to widać, że duży nacisk położono na nakrycia wierzchnie – długie płaszcze, varsity czy klasyczne coach jacket. Do tego dochodzą bluzy, lonsgleeve’y oraz koszulki. Nie zabraknie też spodni dresowych a nawet marynarek. Całość utrzymana jest w minimalistycznym tonie, także nie uraczymy tutaj ogromnych, rzucających się w oczy wzorów.

Koniecznie zobaczcie oficjalną stronę internetową NONCONFORMIST.

nonconformist-ss17-collection-01 nonconformist-ss17-collection-03 nonconformist-ss17-collection-04 nonconformist-ss17-collection-05 nonconformist-ss17-collection-06 nonconformist-ss17-collection-07 nonconformist-ss17-collection-08 nonconformist-ss17-collection-09 nonconformist-ss17-collection-10 nonconformist-ss17-collection-11 nonconformist-ss17-collection-12 nonconformist-ss17-collection-13

Reklama
air jordan