- Reklama -NikeNike

Norse Projects przedstawia kolekcję OFF-GRID: Friluftsliv

Ceniona duńska marka Norse Projects powraca do nas z nowymi materiałami wizualnymi, dokładniej z krótkim video i lookbookiem, które mają zapoznać nas z kolekcją na wiosnę i lato bieżącego roku.

Nowy zestaw propozycji na cieplejszą połowę roku został zatytułowany OFF-GRID: Friluftsliv. Opowiada się on za ideą odłączenia się od cyfrowego trudu codziennego życia w mieście i ponownego połączenia się z otaczającą nas naturą.

Najpierw zerknijcie na dołączone video.

Już zaznajomieni z klimatem kolekcji? No to przejdźmy do konkretów. Na poszczególnych zdjęciach z dołączonej galerii znajdziecie w głównej mierze odzież wierzchnią, obok której pojawiają się dzianiny i niezbędne elementach odzieży męskiej do codziennego użytku. Oczywiście większość z propozycji pojawia się na sklepowych półkach w kilku wariantach kolorystycznych, więc każdy wybierze coś dla siebie.

Można śmiało powiedzieć, że duński brand przedstawia styl życia zorientowany na outdoor. Jednocześnie serwują szykowną współczesną garderobę, która sprawdza się w miejskich warunkach.

Bez zbędnego owijania w bawełnę, sprawdźcie poniższe fotografie i jeśli coś wpadnie w oko to udajcie się do internetowego sklepu Norse Projects.

lookbook norse projects off-grid friluftsliv ss22 0

lookbook norse projects off-grid friluftsliv ss22 28

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: