- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagLookbook On The Block x Girls Do It Better (Wiosna / Lato...

Lookbook On The Block x Girls Do It Better (Wiosna / Lato 2017)

Streetwearowy sklep tylko dla kobiet On The Block połączył siły z ekipą Girls Do It Better, a wszystko po to by stworzyć dla nas znakomity lookbook z nowościami. Poniżej możecie zobaczyć fotografie, na których dziewczyny prezentują nowości z holenderskiego sklepu na wiosnę i lato 2017.

Girls Do It Better to grupka zaprzyjaźnionych dziewczyn z Paryża, których życiem jest muzyka. Na co dzień są DJ-kami, raperkami i producentkami. Rozkręcają niejedną imprezę w Europie, a obecnie nagrywają swój własny album. Do tego postanowiły połączyć siły z damskim sklepem ze streetwearowymi ubraniami. Cóż to za mieszanka! Dziewczyny mają na sobie ubraniowe nowości między innymi z takich firm jak Stüssy, Daily Paper, Thrasher czy Dimepiece LA. Co najlepiej sprawdzi się o takich porach roku? Oczywiście lekkie kurtki, oversizowe koszulki, longsleevy, koszule, swetry i bluzy oraz wiele, wiele innych. Sprawdźcie całość na załączonych do wpisu zdjęciach!

Wszystko to co zobaczyłyście tutaj możecie kupić w oficjalnym sklepie On The Block pod tym linkiem. 

Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 1Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 3Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 4Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 5Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 6Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 7Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 8Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 9Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 10Lookbook On The Block x Girls Do It Better SS 2017 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: