- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearMało Wam nowości od ONLY NY? Oto ich piąty wiosenny drop i...

Mało Wam nowości od ONLY NY? Oto ich piąty wiosenny drop i nowy lookbook

Only NY to chyba najbardziej zapracowany streetwearowy brand na rynku, przynajmniej jeśli chodzi o prezentację kolejnych dropów lookbookiem. Dzisiejszy, piąty już z kolei, został przedstawiony przez Kenneth Bachor.

Chłopaki raz jeszcze wybrali się na wieczorny spacer po Nowym Jorku zahaczając o miejscówki związane z jedzeniem. Na dołączonych fotografiach przedstawiono w głównej mierze nowe bluzy, jak również zestaw koszulek z grafikami oraz czapek z daszkiem. Oczywiście to co widać na fotografiach to nie jest wszystko co pojawia się w dropie, ponieważ większość z propozycji jest osiągalna w kilku wariantach kolorystycznych.

Poszczególne nowości Only NY z ich piątego dropu wiosennej kolekcji pojawiły się już w ich sklepie online.

lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 1 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 2 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 3 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 4 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 5 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 6 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 7 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 8 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 9 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 10 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 11 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 12 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 13 lookbook only ny sp21 Kenneth Bachor 14

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: