- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylStreetwearONLY NY zapoznaje nas z pierwszą partią nowości na sezon wiosenny

ONLY NY zapoznaje nas z pierwszą partią nowości na sezon wiosenny

Only NY otwiera swój sezon wiosny pierwszą partią nowości. Nadchodzący zestaw propozycji inspirowany jest dziką przyrodą wybrzeża, leśnictwem z Upstate i klasycznymi odniesieniami do Nowego Jorku.

Tegoroczny sezon wiosenny to mieszanka odzieży technicznej i codziennej z zauważalnymi wpływami, od odzieży roboczej po odzież sportową. Na sklepowych półkach zobaczymy absolutne podstawy jak szereg t-shirtów z grafikami, bluzy i nakrycia głowy. To co wyróżnia się z kolekcji to z pewnością polarowa kamizelka Highland Fleece Vest oraz lekka kurtka Clubhouse Twill Crest Jacket. Warto jeszcze wspomnieć o świeżych spodenkach Twill Shorts oraz spodniach Double Pleat Crest Chinos. Oczywiście większość z podstawowych propozycji pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych, więc będzie w czym wybierać.

Co do premiery wiosennej kolekcji Only NY to odbędzie się ona w ich sklepie online już 18 lutego bieżącego roku. A do tego czasu zapoznajcie się ze studyjnymi fotografiami, za które odpowiadał Ryan Schostak.

lookbook only ny sp21 1 lookbook only ny sp21 2 lookbook only ny sp21 3 lookbook only ny sp21 4 lookbook only ny sp21 5 lookbook only ny sp21 6 lookbook only ny sp21 7 lookbook only ny sp21 8 lookbook only ny sp21 9 lookbook only ny sp21 10 lookbook only ny sp21 11 lookbook only ny sp21 12 lookbook only ny sp21 13 lookbook only ny sp21 14

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: