- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook OVO - damska kolekcja (Jesień / Zima 2015)

Lookbook OVO – damska kolekcja (Jesień / Zima 2015)

Skoro mieliśmy już do czynienia z męską, jesienno-zimową kolekcją od October’s Very Own to głupio byłoby nie wspomnieć o damskim zestawie odzieżowym, przeznaczonym na ten sam sezon. Co więcej, w tym przypadku w akcji również zobaczymy lookbook w postaci zdjęć, utrzymany w takim samym klimacie co poprzednie materiały.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to trzeba przyznać, że jest on dość różnorodny, aczkolwiek mamy tutaj do czynienia tak naprawdę z jednym kolorem a dokładnie z czernią, uzupełnioną o złote akcenty. Nie zabraknie różnego rodzaju bluz, zarówno tych z kapturem, jak i rozpinanych. Do tego dochodzą legginsy, długie longsleeve’y, spodnie dresowe a także kurtki. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci czapek z daszkiem.

Więcej informacji na temat tych nowości zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej October’s Very Own.

OVO WOMEN'S LOOKBOOK-01 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-03 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-04 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-05 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-06 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-07 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-08 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-09 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-10 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-11 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-12 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-13 (1) OVO WOMEN'S LOOKBOOK-14 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-15 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-16 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-17 OVO WOMEN'S LOOKBOOK-18

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: