Butik Packer Shoes nawiązał właśnie współpracę z ekipą z 47 Brand, dzięki czemu dzisiaj w akcji możemy sprawdzić kolekcję o nazwie Independent Pleasure Club.

Oczywiście cały zestaw odzieżowy nawiązuje do historii NBA i obejmuje takie ubrania jak koszulki, które możemy podzielić na zwykłe t-shirty oraz tank topy. Do tego dochodzi jeszcze solidna kurtka i crewneck a uzupełnieniem stawki są czapki typu Snapback. Warto również dodać, że całość utrzymana jest w białych, szarych oraz zielonych barwach.

Poniższe nowości zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej Packer Shoes. Jeśli coś wpadło Wam w oko to nie ma co się zastanawiać.

packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-1 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-2 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-3 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-4 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-5 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-6 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-7 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-8 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-9 packer-shoes-x-47-brand-independent-pleasure-club-collection-11

Reklama
air jordan