- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Palace Skateboards odsłania karty i prezentuje swoją letnią kolekcję

I powracamy do tematu ponownie, każdy piątek w kalendarzu będzie oznaczony jako drop Palace Skateboards. Tyle, że tym razem będzie on serwował nowości z ich letniej kolekcji.

Z tym co znajdziecie w nadchodzących tygodniach na sklepowych półkach zapoznacie się poprzez poniższą galerię studyjnych zdjęć. Będą to między innymi propozycje inspirowane sportem jak chociażby footballowe koszulki, trykoty wzorowane na koszulka Interu Mediolan czy Los Angeles Lakers. Oprócz tego w kolekcji zauważycie sporo rozbudowanych wzorów, kolorowych grafik i motywów znanych z poprzednich dekad.

Rzecz jasna oferta będzie bardzo szeroka. W propozycje londyńskiego brandu będziecie mogli ubrać się od stóp aż po samą głowę. Na wieszakach zawisną spodnie dresowe i jeansowe, na górę zarzucicie t-shirty, które zestawicie z rozmaitymi bluzami lub lekkimi kurtkami. Tradycyjnie, sporo nowości i rozbudowana oferta, zatem każdy znajdziecie coś dla siebie.

Poszczególne propozycje z letniej kolekcji Palace Skateboards będą pojawiać się w cotygodniowych piątkowych dropach. Będziecie mogli je powinąć poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: