- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Szykujcie się na premierę wspólnej kolekcji Palace x Arc’teryx

Brytyjski brand Palace Skateboards w ostatnim czasie wchodzi w rozmaite kolaboracje, czasami mocno zaskakujące. Od kolarskiej z Rapha, po czapki New Era i buty Reebok, kończąc na wódce Ciroc. Jak się teraz okazuje, za rogiem czekało na nas wspólne przedsięwzięcie z marką Arc’teryx lubująca się w outdoorowych tematach.

Dzięki zwięzłej kolekcji inspirowanej plenerami, zaprojektowanej z myślą o łączeniu kultury skate i outdoor, obie marki celebrują lekceważący i anarchiczny charakter, który w przeszłości istniał w obu społecznościach.

Pośród nowości znajdziemy propozycje wykorzystujące powłokę GORE-TEX, a także ocieplane kurtki. Dochodzą do tego plecaki, czapki i T-shirty, a także bluzy z kapturem. Znakomita większość z nich będzie osiągalna w kilku wariantach kolorystycznych. Ich debiutancka współpraca ma na celu umożliwienie płynnej zmiany środowiska górskiego i miejskiego.

Do premiery wspólnej kolekcji Palace x Arc’teryx pozostało jeszcze kilka dni. Ustawiono ją na dzień 11 grudnia bieżącego roku. Poszczególne nowości zgarnięcie z ich sklepów stacjonarnych oraz ze sklepu online. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonym video i poniższymi fotografiami.

Lookbook Palace x Arcteryx 2 Lookbook Palace x Arcteryx 3 Lookbook Palace x Arcteryx 4 Lookbook Palace x Arcteryx 5 Lookbook Palace x Arcteryx 6 Lookbook Palace x Arcteryx 7 Lookbook Palace x Arcteryx 8 Lookbook Palace x Arcteryx 9

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: