- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPalace Skateboards tworzy kolekcję z kapelą Happy Mondays

Palace Skateboards tworzy kolekcję z kapelą Happy Mondays

Palace Skateboards jest w środku swojego jesiennego sezonu, ale brytyjski brand znalazł okienko by stworzyć wspólną kolekcję z kapelą Happy Mondays.

Angielski zespół rockowy założony w Salford w 1980 roku jest znany z połączenia niezależnej muzyki rockowej Manchesteru z lat 80-tych i wschodzącej brytyjskiej sceny rave. Czerpiąc wpływy z funku, house’u i psychodelii, pomogło to stworzyć pionierskie brzmienie znane obecnie jako Madcheseter. Happy Mondays odniosło komercyjny sukces dzięki wydaniom Bummed (1988), Madchester Rave On (1989) i Pills ‘n’ Thrills and Bellyaches.

Doceniając ich sukces i znaczenie na brytyjskiej scenie muzycznej, Palace postanowiło stworzyć specjalną kolekcję. Znajdziemy w niej kolorową lekką kurtkę z literami naniesionymi na całej powierzchni. Dochodzi do tego koszula ozdobiona nadrukowanym na całej powierzchni kadrem z kultowego teledysku zespołu z 1990 roku do kawałka „Step On”. Obok tego w kolekcji znalazły się dwa wzory koszulek w trzech różnych kolorystykach. Domknięciem wydaje się być czapka buckethat.

Kolekcja Happy Mondays x Palace pojawi się w sprzedaży już w najbliższy piątek, to jest 18 września. Nowości będzie można kupić w ich sklepie online.

lookbook palace x happy mondays fw20 1 lookbook palace x happy mondays fw20 2 lookbook palace x happy mondays fw20 3 lookbook palace x happy mondays fw20 4 lookbook palace x happy mondays fw20 5 lookbook palace x happy mondays fw20 6 lookbook palace x happy mondays fw20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: